Julia Korea MAYOU CREAM EX

Julia Korea MAYOU CREAM EX
Cena bez DPH
880 Kč
Kód
1573
Typ pleti:
Suchá
Původní cena:
980 Kč
Typ přípravku:
Krém
Typ krému:
Celodenní
Řada:
MAYU EX
Výrobce:
JULIA
Další info:
Sleva
ks

Fermentovaný koňský olej obsahuje 65 % nenasycených mastných kyselin, přičemž složení mastných kyselin je velmi podobné lidské kůži. Proto je koňský olej hypoalergenní přírodní olej s vynikajícím přizpůsobením se pokožce a schopnosti vysoké absorpce. Účinky fermentovaného koňského oleje z koní, kteří vyrostli v čistém regionu ČEDŽU (ostrov mezi Koreou a Japonskem), který je zapsán na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO.
Podpora regenerace buněk, silná hydratace pokožky, regenerace kožních bariér (posílení ceramidů), protizánětlivý a antibakteriální účinek, pro léčbu popálenin, proti atopické dermatitidě, UV filtr, fermentovaný koňský olej vykazuje 10krát vyšší míru absorpce než běžný koňský olej,
Hlavní složky:
Přírodní bylinné extrakty: extrakt z centella Asiatica (léčba ran, regenerace buněk),extrakt z kořene kostivala lékařského (úleva pro pokožku, sterilizační účinek), extrakt z levandule (hydratace, zklidnění), extrakt z rozmarýnu (udržuje odolnost pokožky, chrání proti vnějším vlivům)
Bio-ceramidyl – dodává ceramidové vícevrstvé lamely pro rohovou vrstvu, pro dlouhotrvající hydrataci a zadržení vláhy v pokožce.
Máslo ze semínek Mangifera Indica (mango), niacinamid, olej ze semínek Limnanthes Alba (zrcadlovka bílá), adenosin, pryskyřicový extrakt z Boswelia Serrata (kadidlovník pilovitý), hyaluronát sodný, panthenol, betain, retinyl palmitate.
Tajemství hydratace pokožky bez mastného vzhledu!
Olej snů, fermentovaný koňský olejový krém Koňský olej obsahuje poměr nenasycených mastných kyselin, který je velmi podobný lidské pokožce, takže:
• Má vynikající dermatropní vlastnost a rychlý absorpční účinek
• Poskytuje silnou hydrataci
• Regeneruje buňky
• Chrání pokožku (protizánětlivé a antibakteriální účinky)
• Zlepšuje kožní problémy (atopická dermatitida)
Mayou Ex Krém doporučujeme pro suchou, citlivou pokožku a pro pokožku trpící atopickoudermatitidou

Obsah: 75 ml

Kód: 1573

Cena: 980 Kč

Použití: Přiměřené množství krému jemně vetřeme do pokožky na obličej a znovu 

Název:
Typ pleti:
Typ přípravku:
Typ krému:
Řada:
Výrobce:
text
Julia Cosmetics > Naše produkty > Pleťová kosmetika > Julia Korea MAYOU CREAM EX